Referencje


O jakości pracy Psychologa najlepiej świadczą fakty i dokonane zmiany. Poniżej zamieszczamy drobną część referencji wystawionych nam przez naszych klientów. Wszystkie referencje w pełnej wersji dostępne są na osobistą prośbę klienta.


Małgorzata Kołpacka
Psycholog, Socjoterapeuta

Referencje:Pani Małgorzata była dla mnie nieodzownym wsparciem w trudnych chwilach podczas kryzysu jakie przechodziło moje małżeństwo. Jako osoba introwertyczna mam problemy z komunikowaniem swoich uczuć oraz potrzeb, jednak w rozmowie z Małgorzatą bariera istniejąca między mną a drugim człowiekiem momentalnie znikała. Atmosfera towarzysząca naszym spotkaniom i rozmowom była niesamowicie komfortowa i przepełniona zrozumieniem.

Dzięki jej cennym wskazówkom i wsparciu udało mi się wyjść na prostą nie tylko z moim związkiem, ale też z życiem zawodowym. Gdybym miała w paru słowach opisać panią Małgorzatę na pewno by pojawiły się takie cechy jak: ciepło, wyrozumiałość, cierpliwość i inspirująca osobowość.

Jej porady i ciepłe słowa nakierowały mnie na drogę dobrych decyzji owocujących szczęściem i motywacją do działania. Pani Małgorzata to wspaniały psycholog, którego szczególnie gorąco polecam osobom poszukujących zmian w życiu. Dzięki jej fachowej pomocy każda przeszkoda znika ustępując miejsca nieskończonym możliwościom we wszystkich dziedzinach życia.

Agnieszka K.Pani Małgosia posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie. Potrafi rzeczowo i profesjonalnie dotrzeć do sedna problemu oraz znaleźć właściwe jego rozwiązanie. Jej działanie nie polega na biernym słuchaniu, jest osobą otwartą i czynnie zaangażowaną w pomoc pacjentowi.

Zgłosiłam się do pani Małgosi w bardzo ciężkim dla mnie okresie, pomogła mi przejść przez chemioterapię i nie poddać się depresji. Każda sesja pomogła mi znaleźć chęci do dalszej walki o zdrowie i wiarę w sens tej walki.

Magdalena P.Pani Małgorzata, dzięki swojemu wykształceniu i przymiotach niezbędnych w zawodzie, takich jak cierpliwość, empatia i komunikatywność, okazała się dla mnie niezwykle cennym i niezastąpionym wsparciem w trudnych chwilach. Dzięki wspomnianym cechom potrafiła doskonale wczuć się w moją sytuację i poprowadzić do satysfakcjonującego i szczęśliwego rozwiązania.

Trafnymi spostrzeżenia oraz celnymi wskazówkami przeprowadziła mnie przez zawirowania wydające się być spiralą bez wyjścia. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Małgorzatę, jako osobę uczynną, miłą i znającą się na rzeczy.

Tomasz. A.


Michał Binczak
Coach,Psycholog

Referencje:Zawsze uważałam się za osobę silną psychicznie i taką, która radzi sobie z wszystkimi problemami sama. Niestety w pewnym momencie mojego życia te problemy mnie przerosły. Zdecydowałam się na konsultacje u pana Michała. Na początku odpowiadała mi wyjątkowo dogodna forma sesji. Podjęłam decyzję już po pierwszej, po której poczułam niewiarygodną wręcz ulgę. Kolejne sesje tylko potwierdziły pierwsze wrażenie. Pełen profesjonalizm i takt z jakim rozmawiał ze mną Pan Michał powodowały konsekwentną poprawę mojej kondycji psychicznej, choć nie skończyło się na dziesięciu sesjach, jak początkowo planowałam.

Gorąco polecam pracę z panem Michałem Binczakiem. Jestem panu nieskończenie wdzięczna za skuteczną i rzetelną pomoc.

Iza K.Jednym z moich problemów (jak sie okazało była ich gromadka :)) było poczucie lęku spowodowane niepewnością co do dnia jutrzejszego, coś w typie wyścigu szczurów w którym człowiek powoli się zatraca, nie umie odnaleźć sensu egzystencji itp. itd. – praca, dom, sen i tak w kółko, do tego niepohamowana niczym ambicja zdobywania pieniędzy ponad swoje możliwości (związane z tym rozdrażnienie, irytacja, elementy depresji).

Z Michałem najpierw spotkałem się na rozmowę (po której stwierdziłem że facet gada do rzeczy i umówiłem się na następną)… wszystkie razem naprawdę uspokoiło nerwy i pozwoliły inaczej spojrzeć na wiele spraw, bardziej na luzie, … bardziej po ludzku.

Oczywiście dodam ze Michał jest osoba przy której można wszystko mówić swobodnie i niema żadnego skrępowania, potrafi wysłuchać, potrafi wyciągnąć wnioski,… i nagle znajdować właśnie to właściwe rozwiązanie.
Ma dar optymalnej adaptacji do osoby która jest nurtowana jakąś rozterką/problemem i pokazania wśród 10 rozwiązań to najbardziej właściwe dla nas, to które daje nam satysfakcje i samozadowolenie z siebie, a o to chyba chodzi.

Wiktor K.Każdy z nas miewa kwestie z którymi musi się zmierzyć, wobec których potrzebuje pomocy. Michał pomógł mi w obu kwestiach, w których się do niego zwróciłem. Jakiś czas temu przechodziłem okres zwątpienia, w większość istotnych dla człowieka rzeczy. Jako młody człowiek wątpiłem w możliwość realizacji. Tego, że ja jako człowiek jestem w stanie osiągnąć dany cel, ponieważ są inni, lepsi. Wiecznie porównywałem się z innymi, co odbierało mi radość życia. Szukałem pomocy i pomógł mi Michał. W trakcie naszych rozmów, pozytywnie mnie motywował. Skłonił do zastanowienia się nad sensem mojego ówczesnego postępowania, gdzie mogło mnie ono zaprowadzić. Pokazał, że jestem w stanie osiągnąć co zechcę. Dzięki wspólnej pracy wyszedłem z tego okresu zwątpienia. Dzięki niemu wierzę, że potrafię osiągnąć zamierzone cele. Co więcej, te cele osiągam; jestem szczęśliwy w życiu prywatnym. Chce mi się żyć, wszystko przede mną.

Druga kwestia, w której uzyskałem od Michała pomoc, to doradztwo w kwestii zatrudnienia. W dzisiejszych czasach, przydaje się pomoc osoby doświadczonej przy procesie rekrutacji. Dzięki temu wiem jak przedstawić moje atuty i zdolności w atrakcyjny dla przyszłego pracodawcy sposób, jaką formę kontaktów obrać z przyszłym szefem. Dzięki jego doradztwu jestem w stanie sobie poradzić na obecnym rynku pracy.

Sebastian S.